Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.
Z całego serca polecam. Brałem z pomocą Państwa Sadeckich pierwszy kredyt hipoteczny w życiu i było to dobre i bezstresowe przeżycie, na każdym etapie kontakt bezproblemowy i na każde nawet najbardziej oczywiste pytania była szybka odpowiedź. Jeśli ktoś skorzysta z ich usług to na pewno nie będzie rozczarowany - dobre oprocentowanie i szybkie, fachowe działanie :)
~ Klaudiusz M
Dziękuję za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Wreszcie możemy zamieszkać we własnym domku. Doradca kredytowy Pani Justyna to przemiła i bardzo kompetentna osoba. Dzięki jej czujności nie wtopiłem 50 tysięcy, podpisując niekorzystną umowę przedwstępną. Pani Justyna twardo wynegocjowała odpowiednie zapisy w umowie przedwstępnej. Jeszcze raz bardzo dziękuję.
Pozdrawiam.
~ Andrzej T
Współpraca z Panem Tomaszem była dla nas wielką przyjemnością. Jesteśmy pod wrażeniem Jego zaangażowania i profesjonalizmu. Ponadto to bardzo życzliwy i otwarty człowiek, toteż miło było porozmawiać na wiele tematów i usłyszeć cenne rady i spostrzeżenia. Pozdrawiamy Panią Justynę i Pana Tomasza. To prawdziwi profesjonaliści, których polecamy z całego serca.Wdzięczni klienci ❤
~ Kris P
Pełen profesjonalizm, eksperci godni polecenia w dodatku bardzo sympatyczni.Wszystko konkretnie wytłumaczone, w razie jakichkolwiek wątpliwości doradca tłumaczy jeszcze raz by wszystko było dla Ciebie jasne. W pełni przygotowane dokumenty, następnie korzystne negocjacje, które zakończyły się dla Nas dobrą ofertą i zawarciem umowy kredytu. Panie Tomku jeszcze raz dziękujemy!
~ Marysia Z
Pan Tomasz to niezwykle zaangażowany i pomocny ekspert kredytowy, przyjechał nawet na podpisanie umowy, żeby dopilnować każdego szczegółu. Wszystko dokładnie wyjaśniał, cierpliwie odpowiadał na nasze pytania i prowadził długie rozmowy. Czuliśmy się zaopiekowani, a cały proces przebiegł sprawnie. Z całego serca polecamy!
~ Andżelika G
Wielką zaletą według mnie było to, że Pan Tomasz pisał do mnie aktualizacje wszystkich statusów w bankach i dzięki temu czułam się zaopiekowana i nie wydzwanialam co chwilę :)
~ Kamila W
Państwo Sadeccy sprawnie pomagają przy wszelkich formalnościach i kontakcie z bankami odnośnie kredytów hipotecznych, udzielają obszernych wyjaśnień zawiłości związanych z takimi kredytami, starają się pozyskać i doradzić najkorzystniejszą opcję spośród przedstawionych przez banki a kontakt telefoniczny oraz mailowy z Nimi jest szybki i bezproblemowy.
~ Paulina P
Wszystko załatwione od A do Z.
Dostarczyłem tylko niezbędne dokumenty i to było wszystko z mojej strony.
Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu. Jeszcze raz dziękuję i życzę dalszych sukcesów!
~ Łukasz S
Bardzo dobra, profesjonalna, na najwyższym poziomie pomoc doradcza w kwestii kredytu hipotecznego. Szczegółowa analiza wszystkich za i przeciw ze strony Pana Tomasza. Niezwykle cenne indywidualne podejście. Gdyby każdy doradca miał taką wiedzę i podejście do klienta nam kredytobiorcom żyłoby się łatwiej. Polecam każdemu z osobna kontakt z Panem Tomaszem!
~ Miłosz O
Serdecznie polecam! Ogromna pomoc na każdym etapie podczas starania się o kredyt. Poziom kompetencji na najwyższym poziomie oraz ogromna wiedza Pana Tomasza przekazana w sposób zrozumiały. Całe procesowanie przebiega sprawnie oraz w bardzo miłej atmosferze. Jeżeli ktoś zastanawia się nad wyborem doradcy kredytowego, to tylko Eksperci Kredytowi Sadeccy!
~ Monika I
Dzień dobry! Państwo Sadeccy mają ogromne doświadczenie w branży, współpraca bardzo profesjonalna w miłej i otwartej atmosferze. Czuliśmy się zaopiekowani na każdym kroku procesu kredytowego, otrzymywaliśmy odpowiedzi na wszystkie, nawet najdziwniejsze pytania. Dziękuję za pomoc, stres przy zakupie pierwszego mieszkania z kredytem hipotecznym jest o wiele mniejszy, jeśli korzysta się z pomocy profesjonalnego doradcy.
~ Gabriela L
Serdecznie polecam pana Tomka.
Bardzo dobry kontakt oraz doradztwo na każdym kroku i w każdej sytuacji .
Duża pomoc w przejściu przez cały proces kredytowy. Pan Tomasz zawsze i o każdej godzinie służył pomocą i odpowiedzią na każde pytanie.
Jeszcze raz ogromne dzięki !
Serdecznie polecam z czystym sumieniem współpracę z Panem Tomkiem.
~ Dawid J
Serdecznie polecamy pana Tomasza. Bardzo dobry kontakt oraz doradztwo na każdym kroku . Duża pomoc w przejściu przez cały proces kredytowy. Pan Tomasz zawsze służył radą oraz odpowiadał na niekończące się pytania i wszystko wyjaśniał w sposób zrozumiały. Bardzo dziękujemy. Pozdrawiamy. Tomasz i Wiktoria Weiss. :))
~ Tomasz W
"Namiar", na Tomka i Justynę dostałem od znajomego, z polecenia. Błąkając się z banku do banku, słuchając niezrozumiałego dla mnie, bankowego języka, dotarłem do ich biura... No i otrzymałem rzetelne i zrozumiałe informacje, oraz pomoc od A do Z w uzyskaniu najlepszej oferty kredytu hipotecznego. Przy tym jest również chwila czasu na kawę oraz inne, niekoniecznie bankowe tematy... Szczerze polecam, ocena 10/10.
~ Bartek S
Polecam z całego serca Pana Tomka. Świetny kontakt, odległość to nie problem, nas dzieliło pół kraju. Potrafi znaleźć wyjście z "ciężkich" sytuacji, bardzo rzeczowy i konkretny. Stały kontakt mailowy i telefoniczny. Zresztą już mu zakomunikowałem, że następna hipoteka też z jego udziałem ;).
~ Michał
Serdecznie polecam współpracę z Państwem Sadeccy przy procesie kredytowym. Bardzo dobre podejście do klienta, nadzór i opieka nad całym procesem ubiegania się o kredyt, obecność przy podpisywaniu umowy w banku. Bardzo duże zaangażowanie ze strony Eksperta kredytowego. Gorąco polecam ;)
~ Miłosz O
Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Nie mogłabym sobie wymarzyć lepszego eksperta kredytowego niż Pan Tomasz! Wiedza, doświadczenie, profesjonalizm. Już podczas samej rozmowy telefonicznej dostałam tyle cennych rad, że jestem pod wielkim wrażeniem i z niecierpliwością czekam na dalszą współpracę :)
~ Dorota L
Z czystym sumieniem mogę polecić :) fachowa pomoc o każdej porze dnia, nocy a także weekendy i święta. Ogromna cierpliwość i kompetencje Państwa Sadeckich. Pan Tomasz zawsze pomocny, miły oraz potrafił pocieszyć człowieka nawet w najbardziej stresujących momentach. A co najważniejsze pomimo zawirowan oraz trudności potrafi ogarnac pozytywna decyzje kredytowa w błyskawicznym czasie :) jak po kredyt to tylko z Państwem :)
~ Karol K
Polecam z całego serca. Pan Tomek pomógł mi osiągnąć mało realny w moim przypadku cel. Na każdym etapie i w każdym momencie mogłem poczuć pełne wsparcie i zaangażowanie. Jeśli komuś zależy na obsłudze spraw kredytowych na najwyższym możliwym poziomie to nie może lepiej trafić. Wiem, że z pozostanę w kontakcie na dłużej, by tacy eksperci czuwali nad wszelkimi sprawami w tej tematyce. Wiedza, jakość, zaangażowanie. Wszystko na najwyższym poziomie.
~ Bartosz B
Serdecznie polecam! Bardzo się cieszę, że mogłem współpracować z Panem Tomaszem oraz Panią Justyną. Pełny profesjonalizm, ogromne zaangażowanie. Cały proces został przeprowadzony sprawnie i skutecznie w przemiłej atmosferze :) Dziękuje Wam bardzo. Jeśli kredyt to tylko z Wami!
~ Michał P
Potrzebowaliśmy uzyskać kredyt hipoteczny. Po długiej weryfikacji i wielu rozmowach z różnymi doradcami, to eksperci kredytowi Sadeccy wzbudzili największe zaufanie i wykazali się najlepszymi kompetencjami.
Nie żałujemy. Będziemy polecać każdemu.
~ Piotr H
Serdecznie polecamy Państwa Sadeckich. Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, stały kontakt, rozmowy zawsze przebiegają w miłej atmosferze, potrafią znaleźć rozwiązanie każdego problemu. Najlepsi eksperci kredytowi 😊
~ Adrian N
Serdecznie polecamy państwa Sadeckich!
Wiedza nieoceniona!
Kontakt telefoniczny, e-mailowy na najwyższym poziomie, jasno i przejrzysto wytłumaczone. Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia nad wyborem osoby, która poprowadzi i przygotuje do kredytu hipotecznego - brać w ciemno! :)
~ Dominika W
Odbyłem kilka rozmów z różnymi doradcami, przy każdym miałem przeświadczenia, że ich poziom profesjonalizmu jest nie do końca zadowalający.
Wtedy trafiłem na Pana Tomasza! Profesjonalne podejście, stały kontakt i wszytko dokładnie wytłumaczone.
Polecam gorąco!
~ Marcin S